Poplatky

Registrační poplatky

Při registraci do 31. 7. 2024 - 2 500 Kč / 100 €
Při registraci od 1. 8. 2024 - 2 800 Kč / 112 €

Registrační poplatek je uveden včetně DPH.

V registračním poplatku jsou zahrnuty

  • Vstup na přednášky
  • Vstup na výstavu firem
  • Kongresové materiály
  • Občerstvení
  • Oběd 12. 9. a 13. 9.

Nezahrnuje ubytování a společenský večer

Společenský večer

Clarion Congress Hotel, cena 750,- Kč / 30 €

Registrační formulář

Po vyplnění a odeslání online přihlášky je automaticky e-mailem zasláno potvrzení o registraci a v samostatném e-mailu podklad k uhrazení registračního poplatku. Pokud vám po uskutečnění registrace obratem e-mail nepřijde, zřejmě byla v registraci chybně uvedena e-mailová adresa.

Způsob úhrady registračního poplatku

Platba převodem na účet

Na základě provedené registrace vám během několika dní zašleme výzvu k platbě s uvedenými platebními údaji pro bankovní převod.

Po připsání poplatku na účet vystaví organizátor daňový doklad o platbě, který zašle na kontaktní e-mail registrovaného.

Platba na místě

V hotovosti nebo platební kartou. Při platbě na místě vždy platí cena 2 800 Kč / 112 €, pro zvýhodněnou cenu registrace je nutné registraci uhradit včas převodem.

Zrušení registrace a storno poplatek

Pokud účastník písemně zruší svou účast nejpozději do 1. 9. 2024, vrátí organizátor uhrazenou částku bez storno poplatku. Po tomto datu činí storno poplatek 100 % registračního poplatku.

Registrační poplatek se platí i v případě konání akce online formou.

Hromadná registrace

V případě zájmu o hromadnou registraci nebo vystavení faktury za větší počet účastníků nás prosím kontaktujte na adrese zdenek.domacek (zavináč) sanopharm.cz